درباره آموزشگر

درباره آموزشگر: یک سامانه یکپارچه مدیریت مدارس و آموزشگاه ها در قالب یک سیستم جامع هوشمند و منسجم است. مادر تلاشیم تا با راحت کردن فضای ارتباطی (بین دانش آموزان، معلمین، والدین و مدارس) و فراهم کردن دسترسی سریع و راحت به محتوای آموزشی،  بستری محکم از لحاظ گستره اطلاعات در مقیاس جهانی را به تمامی کاربران این مجموعه ارائه کنیم. در سامانه آموزشگر این امکان برای مدارس فراهم است تا بتوانند کلیه سیستم آموزشی، مالی و مدیریتی خود را در قالب فضایی امن و مدرن یکپارچه کنند.آموزشگر در حقیقت ابزاری جهت تحقق مباحث آموزش الکترونیک، ارزشیابی الکترونیک و در یک کلام حرکت به سوی مدرسه الکترونیک و بدون کیف می باشد.

آموزشگر

با به وجود آوردن یک محیط مدرن در دنياي مجازي می خواهد که سهولت در استفاده از ابزارهاي آموزشي و  فضاي دلنشين و كار آمد در تمامي ساعات روز براي بهره برداري هر چه بهتر و بيشتر دانش آموزان به ارمغان بياورد و از اتلاف وقت و  از هدر رفتن بازه يادگيري دانش آموزان جلوگيري كرده و ضريب خطا و اشتباه آنها را به حداقل برساند و از این رو تمام تلاش خود را میكند تا اين امر ميسر شود.
 

روند توسعه علمی

حال با توجه به روند توسعه علمی و كاربردي در جهان و مجازی شدن تمام کاربری ها برای جلوگیری از افزایش تردد و آلودگي هوا و صرفه جويي در مصرف سوخت و بالا رفتن سرعت و استفاده بهينه از زمان به حضور فيزيكي افراد نيازي نيست و اين خود باعث مي شود مردمان هر كشوري به سمت امروزی شدن روي به فرهنگ استفاده از اینترنت و آنلاين شدن فعاليت ها پيش روي كنند و این خود موجب این می‌شود که انگیزه آموزشگر برای افزایش روند توسعه این اپلیکیشن در میان ایرانی ها به مراتب بیشتر شود.
 

هدف روز افزون آموزشگر

این است که این عادت را بین مردم سوق بدهد تا استفاده از سامانه آموزشي را برای کودکان و دانش‌آموزان یک فعاليت روزمره كند تا آنها به جای استفاده از بازی‌های رایانه‌ای و برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی بیشتر روی به فعالیت‌های آموزشی در این اپلیکیشن بیاورد تا در عین حال استفاده از اینترنت بتوانند بر دانش روز افزون خود بیفزایند با بالا بردن سطح معلومات این دانش‌آموزان بدون شک به اعتبار و محبوبیت آموزشگر در بین جوانان کشور افزایش پیدا خواهد کرد از این رو از حمایت شما در این راستا که براي رسيدن به اين هدف به ما می کنید متشکریم و توفیق آن را داریم که بار ديگر در كنار شما موانع را کنار بزنیم و قله ها را با شما فتح کنیم.
 

با این اوصاف

ما از شما خواهشمندیم درباره آموزشگر که با خواندن این متن و نتیجه گیری در مورد هدف آموزشگر این اپلیکیشن را در بین دوستان و آشنایان خود رواج بدهید تا بتوانیم در کمترین و کوتاهترین زمان بیشترین بازدهی را برای شما خلق کنی