دمو آموزشگر کلاس نمایشی اولین باری است که شما با دانش آموز خود رو در رو تعامل دارید. از طریق کلاس نمایشی ، به آنها اطمینان می دهید که توانایی شما در کمک به دانش آموز در دروس مربوطه است.

نسخه ي دمو آنلاین چیست؟

دمو آموزشگر یک روش جدید است تا به دانش آموزان  جدید نشان دهد که درسهای آنلاین با استفاده از ابزار آنلاین چقدر آسان است .شما   می توانید آن را درست در پیام ها ی خود تنظیم کنید.

نحوه کار با دمو آموزشگر 

از پیام ها ، روی نماد رایانه در پایین سمت راست موضوع کلیک کنید.

اینکه می خواهید اکنون نسخه ی نمایشی را انجام دهید یا بعداً انتخاب کنید.

دانشجو پیوندی را در موضوع پیام شما برای “پیوستن” به اتاق نمایش آنلاین دریافت می کند. اگر زمان دیگری را انتخاب کنید ، تمام جزئیات در پیام وارد می شوند.

برای پیوستن به خود ، روی همان پیوند موجود در بخش پیام کلیک خواهید کرد.

وقتی هر دو در اتاق نمایش بودید ، می توانید یکدیگر را از طریق گپ ویدیویی ببینید و بشنوید. اکنون می توانید از طریق کدام ویژگی های همکاری برای این دانش آموز خاص مفید باشید. به جنبه های دیگری (اشتراک صفحه ، ارسال فایل و غیره) که فکر می کنید برای آنها مفید باشد ، حتماً اشاره کنید.

پس از اتمام نسخه ی نمایشی ، روی پایان درس کلیک کنید تا به بخش پیام برگردانده شود ، در آنجا می توانید درس آنلاین خود را برنامه ریزی کنید.

اگرچه این مورد الزامی نیست ، اما ارائه نسخه ی نمایشی آنلاین بصورت رایگان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت و هوشمندانه است که می تواند منجر به تکرار دانش آموزان شود و شما را با صرفه جویی در یک ساعت در رفت و آمد در جاده ها نجات می دهد.

یک مدرسه و آموزشگاه  آنلاین

معتبر برای دانش آموزانی است که می خواهند با تحصیل در خانه خود دیپلم دبیرستان را بدست آورند. برنامه دبیرستان مجازی ما به دانش آموزان از طریق ابزارهای پیشرفته دیجیتالی و منابع یادگیری شبانه روزی ، آزادی یادگیری می دهد. دانش آموزان می توانند دبیرستان خود را به صورت آنلاین با کسب اعتبار با سرعت بالا به پایان برسانند. با جدیدترین مواد آموزشی ، دانش آموزان خود را برای اطمینان از پذیرش در کالج ها و دانشگاه های معتبر آماده می کند.