کلاس الکترونیک

 

کلاس الکترونیک به دانش آموزان امکان دسترسی آسان به آموزش را بدون توجه به محل زندگی آنها می دهد. علاوه بر این ، این نوید همچنین فراهم می کند که یک فرایند یادگیری مطلوب متناسب با نیازهای هر دانش آموز ارائه دهد.

در زیر برخی از مهمترین مزایای آموزش الکترونیکی است که شما باید بدانید:

  • 1. تجربه یادگیری آسان و سرگرم کننده در کلاس الکترونیک

کلاس ها می توانند برای دانش آموزان کسل کننده و استرس زا باشند ، و باعث می شود مطالب یادگیری که به دانش آموزان ارائه می شود بی اثر باشد. اما ، از طریق آموزش الکترونیکی ، فرایند یادگیری انعطاف پذیر و راحت تر می شود ، بنابراین دانش آموز را به یادگیری مداوم ترغیب می کند.

دانش آموزان می توانند با استفاده از انواع مختلف دستگاه های تلفن همراه خود ، در هر زمان و هر مکان به مواد الکترونیکی خود دسترسی پیدا کنند. آنها می توانند هر موضوعی را که دوست دارند تکرار کنند ، هر وقت در تلاشند تا آن را درک کنند. آنها همچنین می توانند موادی را انتخاب کنند که متناسب با نیازها و ترجیحات آنها باشد.

  • 2. یادگیری شخصی و پشتیبانی

 

همه ما می دانیم که برای معلم دشوار است که نیازهای منحصر به فرد هر دانش آموز را برآورده کند ، به خصوص وقتی که بیست یا سی نفر از آنها در یک کلاس وجود داشته باشد. آموزش الکترونیکی معلمان را قادر می سازد از یک مدل یادگیری “یک اندازه برای همه” به یک الگوی متمرکز تر تغییر دهند. با یک فرآیند یادگیری منظم و طیف وسیعی از قالب های محتوا در دسترس ، معلمان می توانند تجارب یادگیری شخصی را برای دانش آموزان ارائه دهند ، که در اکثر کلاسهای سنتی امکان دستیابی به آنها حاصل نمی شود.

  • 3. پیگیری عملکرد دانش آموز ساده ساخته شده است

 

آموزش الکترونیکی توانایی معلمان را برای پیگیری پیشرفت دانش آموزان و اطمینان از دستیابی به دستاوردهای عملکردی خود فراهم می کند. به عنوان مثال ، اگر دانش  آموزی نتواند امتحانات آنلاین خود را بگذارد ، مربی می تواند روشهای یادگیری متناسب با شخصیت آنها را به آنها پیشنهاد دهد تا بتوانند راحت تر مواد یادگیری را جذب کنند و در نهایت عملکرد خود را بهبود بخشند.

سیستم های پیشرفته آموزش الکترونیکی الکترونیکی ابزارهای گزارشگری و تحلیلی را ارائه می دهند که به معلمان امکان می دهد مناطقی از دوره های آموزش الکترونیکی خود را که ممکن است وجود نداشته باشد ، و همچنین مکان های برتر را نشان دهند. به عنوان مثال ، اگر دانش آموزان زیادی در تسلط برخی از مطالب یادگیری مشکل داشته باشند ، معلم می تواند مطالب را ارزیابی کرده و در صورت لزوم پیشرفت هایی را انجام دهد.

  • 4. کاهش هزینه های یادگیری در کلاس الکترونیک

 

آموزش الکترونیکی ، مؤسسات آموزشی را قادر می سازد هزینه های یادگیری ، تجهیزات کلاس درس ، اجاره سایت های آموزش آنلاین و چاپ کتاب را کاهش دهند. مدارس و دانشکده ها نیازی به ارائه مدرسین مختلف برای هر کلاس ، چاپ صدها کتاب و نوسازی کلاسهای درس ندارند.

 

تمام اطلاعات دقیق مربوط به دانش آموزان با خیال راحت در یک سیستم متمرکز ذخیره می شوند. مدارس می توانند مشخص کنند که چه کسی می تواند به داده ها دسترسی پیدا کند. جزئیات شخصی دانش آموزان ، تکالیف و امتحانات تکمیل شده ، وضعیت پرداخت و فعالیتهای مختلف یادگیری ، همه به راحتی در یک صفحه واحد نمایش داده می شوند.