آموزش آنلاین

آموزش آنلاین توسط افرادی ترجیح داده می شود که به دلایل مختلف ممکن است نتوانند آن را برای کلاس هایی در یک مدرسه سنتی وقت بگذرانند. در زیر برخی از مزایای این آموزش هیجان انگیز برای چنین دانش آموزان را بررسی خواهیم کرد.

مزایای آموزش آنلاین

 1. انعطاف پذیری

دانش آموزان این حق را دارند که مشاغل و مدرسه خود را کنار بزارند ، زیرا آنها به یک برنامه ثابت گره خورده اند. در یک کلاس سنتی کلاس ، زمان جلسات کلاس تعیین شده است ، و دانش آموز هیچ قدرتی بر این امر ندارد و آنها را مجبور می کند تا در این تاریخ ها برنامه های خود را انجام دهند. بیشتر افرادی که یادگیری آنلاین را انتخاب می کنند ، تمایل به تعهدات دیگری دارند و این شیوه یادگیری را ترجیح می دهند زیرا این قدرت را به آنها می دهد که چگونه وقت خود را به سمت پروژه های مختلف خود تفویض کنند.

 1. کاهش هزینه ها

آموزش آنلاین به دلایل مختلف می تواند هزینه کمتری داشته باشد. به عنوان مثال ، هیچ هزینه ای برای رفت و آمد وجود ندارد. هزینه های متنوعی که مربوط به حمل و نقل است ، از جمله سوخت ، پارکینگ ، نگهداری ماشین و هزینه حمل و نقل عمومی روی دانش آموز آنلاین تأثیر نمی گذارد.

 1. فرصت های شبکه آموزشگر

آموزش آنلاین همچنین به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا با همسالان خود در سراسر کشورها یا حتی قاره های مختلف ارتباط برقرار کنند. این امر اغلب از لحاظ همکاری با سایر افراد در اجرای یک پروژه منجر به فرصتهای دیگر می شود. در عین حال ، باعث می شود آنها با توجه به قرار گرفتن در معرض فرهنگ های دیگر ، از نظر فرهنگی حساس باشند و بتوانند به راحتی در محیط های دیگر قرار گیرند.

 1. مستندات

تمام اطلاعات مورد نیاز شما با خیال راحت در یک بانک اطلاعاتی آنلاین ذخیره می شود. این موارد شامل مواردی مانند اسناد گفتگوی زنده ، مطالب آموزشی و ایمیل می شود. این بدان معناست که در صورت وجود هر چیزی که نیاز به شفاف سازی داشته باشد ، دانش آموز قادر خواهد بود به سرعت به این اسناد دسترسی پیدا کند و در وقت صرفه جویی کند این امر به ویژه برای افرادی که باید تحقیقاتی را برای یک پروژه انجام دهند و یافته های خود را به یک صفحه ارائه دهند بسیار مفید است.

 1. افزایش مربی – زمان آموزش

دانش آموزان در كلاس های سنتی ممكن است توجه شخصی سازی شده ای را كه لازم است مفاهیم را تبیین كنند ، جلب نكنند. اگرچه اندازه کلاس در مدرسه اندک است ، اما بیشتر مدرسه ها کلاس های به طبع بزرگتری دارند که تعداد آنها صدها نفر است. این مسئله برای این نوع آموزش ها مشکلی ندارد زیرا بحث و گفتگوهای هدایت آنلاین و زمان مکالمه شخصی با اساتید در کلاس های آنلاین است. این امر به دلیل زمانی که مربیان به آنها می دهند ، می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. این امر همچنین مهارت های حل مسئله و ارتباطات آنها و همچنین دانستن چگونگی دفاع از استدلال های خود را در صورت لزوم از افراد برتر را تقویت می کند.

 1. دسترسی به تخصص

آموزش آنلاین مدرسه ممکن است دانش آموزان را به دوره های تخصصی که ممکن است در یک موسسه آموزشی که به راحتی قابل دسترسی نیست یا در دسترس است ، امکان پذیر باشد. کلاس های آنلاین امکان تبادل تخصص را در اختیار افراد بیشتری قرار می دهد تا به آموزش هایی دسترسی پیدا کنند که در مکان های جغرافیایی خاصی به راحتی در دسترس نیستند.

این نوع آموزش طی چند سال گذشته رشد کرده و پذیرش جریان اصلی را تجربه کرده است. با داشتن یک کلاس آنلاین ، شما می توانید محیط یادگیری خود را کنترل کنید ، که در نهایت به شما کمک می کند تا درک عمیق تری از دوره مدرک خود داشته باشید. مدل های جدید یادگیری همیشه در بازار به وجود می آیند و فرصت های متنوعی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا بتوانند آموزش خود را به چیزی تغییر دهند که متناسب با آنها باشد ، نه برعکس. همچنین این امکان را برای افراد فراهم می کند تا مدرکی را که ممکن است شروع کرده اند به اتمام رسانده و به دلایلی یا دیگری نتوانستند ادامه دهند. آینده آموزش درجه آنلاین امیدوار کننده به نظر می رسد و بخش بزرگی از جمعیت را نسبت به گذشته آموزش می دهد.

اطلاعات ورود به دمو

برای ورود به هریک از نسخه ها، شناسه و رمز عبور موردنظر را وارد کنید

نسخه مدیر

Manager
 • شناسه: Manager
 • رمز عبور: Amoozeshgar2020

نسخه معلم

Teacher
 • شناسه: teacher
 • رمز عبور: Amoozeshgar2020

نسخه دانش آموز

Student
 • شناسه: student
 • رمز عبور: Amoozeshgar2020

نسخه والدین

Parent
 • شناسه: parent
 • رمز عبور: Amoozeshgar2020